fbpx

Zespół

Zrób pierwszy krok w stronę zdrowia i sprawności. Odwiedź nasze centrum rehabilitacji.

POZNAJ ZESPÓŁ CENTRUM REHABILITACJI SPORTOWEJ


REHABILITANCI

Tomasz Wiliński

Założyciel Centrum Rehabilitacji Sportowej. Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Koordynator ds. fizjoterapii Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, osobisty terapeuta Tomasza Majewskiego (pchnięcie kulą). Sprawuje również opiekę nad zawodnikami z grupy rzutów. Zajmuje się usprawnianiem pacjentów po operacjach oraz kontuzjach stawu barkowego i biodrowego a także leczeniem pacjentów z dysfunkcjami i urazami kręgosłupa.

Martyna Dobrzyńska

Absolwentka fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W swojej praktyce rozwija się szczególnie w rehabilitacji stawu barkowego, stawu łokciowego, stawu kolanowego oraz odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Interesuje się profilaktyką i leczeniem urazów biegaczy i piłkarzy nożnych. Swoją wiedzę sukcesywnie poszerza na konferencjach naukowych, szkoleniach i specjalistycznych kursach.

Aleksandra Olbryś

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego UM, magister fizjoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobyła w najlepszych klinikach ortopedycznych i neurologicznych w Warszawie. Certyfikowany Terapeuta Strukturalnej pracy z ciałem wg ATSI (Anatomy Trains Structural Integration). Swoją wiedzę stałe poszerza na wszelkiego rodzaju konferencjach(w których bierze czynny udział), szkoleniach specjalistycznyc. Szczególne zainteresowanie skupia w obrębie pracy na postawie ciała człowieka oraz poprawie funkcji aparatu ruchu (pracuje z pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, wadami postawy, pacjentami z dysfunkcją mięśni dna miednicy ). Wykazuje ogromne zainteresowanie w profilaktyce urazów w sporcie. Wykonuje terapię blizn metodą Sharon Wheeler (m. in. blizny pooperacyjne, po cesarskim cięciu). Zajmuje się schorzeniami kończyny górnej – łokieć, bark i kończyny dolnej – stopa, kolano, biodro.

Paweł Laskowski

Fizjoterapeuta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Główny obszar to integracja terapii manualnej z neuro-reedukacją w celu optymalizacji funkcji pacjentów. Używa w swej pracy Funkcjonalnej Terapii Manualnej koncepcji, która pomaga w przywracaniu sprawności pacjentów po urazach, operacjach-(również kręgosłupa) jak również dysfunkcji związanych z siedzącym trybem życia.

Bartosz Kotkowski

Piotr Górka

Absolwent wydziału fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, uczestnik wielu szkoleń, obecnie w trakcie kształcenia w zawodzie osteopaty. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe i wiedzę z zakresu terapii manualnej i treningu medycznego wykorzystuje, by pomagać w powrocie do sprawności pacjentom, na każdym poziomie sprawności fizycznej.

Tomasz Królak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Fizjoterapeuta z bogatym doświadczeniem w pracy z pacjentami bólowymi oraz z tymi po operacjach ortopedycznych. Ukończenie wielu kursów zawodowych dało możliwość rozwoju dodatkowych umiejętność z zakresu pracy z pacjentami z problemami w obrębie kręgosłupa lędźwiowego, stawu biodrowego, kolanowego, stawu skokowego oraz stopy. W swojej pracy bardzo indywidualnie podchodzi do każdego problemu pacjenta i stosuje terapię możliwie bezbolesną. Ukończył szkolenia z zakresu terapii manualnej wg koncepcji Maitland oraz Masażu Tkanek Głębokich i masażu klasycznego.

Mariusz Młotkiewicz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, terapeuta manualny (MT1) według standardów IFOMPT, uczestnik wielu kursów i konferencji z zakresu terapii manualnej, masażu i treningu medycznego. Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej (kręgosłup, obręcz barkowa,kończyna dolna), w swojej pracy dużą wagę przywiązuje do profilaktyki urazów i przeciążeń narządu ruchu. Swoje doświadczenie zdobywał m.in.: w pracy z Reprezentacją Polski rugby na wózkach i drużyną rugby Budowlani Łódź. Rekreacyjnie trenuje brazylijskie jiu-jitsu, pływanie i trening siłowy.

Maciej Piech

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, magister fizjoterapii. W swojej pracy korzysta z koncepcji FDM oraz Kinetic Control starając się nie tylko zniwelować problem zdrowotny pacjenta, ale także poprawić  poziom sprawności ogólnej. Jego szczególnym obszarem zainteresowań jest profilaktyka i leczenie urazów oraz dolegliwości w obrębie kończyn dolnych. Wynika to z zamiłowania do piłki nożnej, z którą związany jest od najmłodszych lat, a co więcej obecnie współpracuje z zawodnikami jednej z warszawskich akademii piłkarskich.

Agata Malek

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W swojej pracy szczególnie interesuje się problemami związanymi z bólami głowy, stawami skroniowo- żuchwowymi, kolanowymi oraz rozluźnianiem mięśniowo- powięziowym. Ulubioną grupą pacjentów, ze względu na własne doświadczenia, są osoby uprawiające sporty deskowe i ekstremalne. Ukończyła kursy i szkolenia między innymi z zakresu terapii stawów skroniowo- żuchwowych, PNF, masażu tkanek głębokich i rozluźniania mięśniowo- powięziowego oraz oceny funkcjonalnej FMS. Obecnie jest w trakcie wielomodułowego szkolenia z zakresu terapii manualnej wg International Academy of Orthopedic Medicine.

Zuzanna Lewandowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego- mgr fizjoterapii. Fizjoterapeutka pracująca z pacjentami, którzy doświadczają bólów kręgosłupa, bólów głowy (w postaci migren lub bólów napięciowych) oraz dolegliwości na tle psychosomatycznym (fibromialgia, zespół przewlekłego zmęczenia, dolegliwości nie znajdujące wyjaśnienia w badaniach obrazowych). Pracuje z układem ruchu zwracając szczególną uwagę na fizjoprofilaktykę. Integruje pracę manualną razem z fizjotreningiem podczas którego łączy ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz trening czucia głębokiego. Ukończyła kurs podstawowy Blackroll zdobywając umiejętności pracy z powięzią i układem nerwowo-mięśniowym. Certyfikowana nauczycielka jogi (RYT 200 Yoga Alliance) z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych. Czerpie także inspiracje z nurtu Body&Mind, Body Movement i Animal Flow. Współorganizatorka wyjazdów, szkoleń i warsztatów o tematyce związanej z jogą, fizjoterapią i pracą z ciałem.

Jakub Kozłow

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz dyplomowany masażysta. Jego obszarem zainteresowań są dolegliwości bólowe w obrębie kręgosłupa oraz kończyn górnych w odniesieniu do całego ciała. W swojej pracy łączy techniki manualne wraz z treningiem medycznym oraz profilaktyką. Stale rozwija swoje umiejętności poprzez udział w kursach z różnych szkół terapii manualnej. Swoje umiejętności wykorzystywał w pracy z reprezentacją Polski w kolarstwie torowym U23. Prywatnie entuzjasta ćwiczeń z użyciem własnej masy ciała


LEKARZE


Dr n. med. Piotr Żbikowski

 

Specjalista ortopedii i traumatologii. Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem uszkodzeń układu ruchu, a w szczególności urazów sportowych. Specjalizuje się w urazowych uszkodzeniach stawów kolanowych, ramiennych, skokowo-goleniowych,łokciowych i nadgarstka, wykorzystując w ich leczeniu szereg nowoczesnych technik małoinwazyjnych, rekonstrukcyjnych i regeneracyjnych. Zajmuje się także operacyjnym leczeniem złamań i deformacji pourazowych, zmian zwyrodnieniowych i zespołów uciskowych a także deformacji stóp. Jest członkiem wielospecjalistycznego zespołu leczącego uszkodzenia stawów u pacjentów ze skazami krwotocznymi.
Zapisy bezpośrednio pod numerem tel. 660-674-141.
Więcej informacji
www.zbikowski.az.pl

Dr n. med. Marek Tramś

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2005 r. członek ISAKOS (International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine). Od 1995 r. zajmuje się leczeniem urazów i chorób stawów techniką artroskopową u dorosłych i dzieci. W latach 1993 – 1994 stypendysta, a następnie instruktor AGA (Arbeitsgemeintschaft fuer Arthroskopie). Specjalizuje się w zabiegach artroskopowych w pełnym zakresie, a także medycynie sportowej. Zajmuje się również leczeniem zachowawczym i operacyjnym uszkodzeń mięśni i ścięgien z użyciem nowoczesnych wszczepów biowchłanialnych.
Więcej informacji
www.marektrams.pl

Dr n. med. Radosław Michalik

Specjalista neurochirurg. Absolwent AM (Warszawski Uniwersytet Medyczny). Posiada II stopień specjalizacji w zakresie Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa, chirurgii naczyniowej mózgu, chirurgii neuroonkologicznej. Jego szczególnym zainteresowaniem zawodowym są operacje z zakresu chirurgii kręgosłupa (implantacja protez dysków lędźwiowych i szyjnych, leczenie operacyjne dyskopatii szyjnej, piersiowej i lędźwiowej z zastosowaniem implantów, leczenie operacyjne kręgozmyków i kręgoszczelin, leczenie operacyjne nowotworów kręgosłupa i rdzenia kręgowego, leczenie operacyjne złamań i niestabilności kręgosłupa), operacje guzów mózgu oraz operacyjne leczenie wad naczyniowych mózgu (tętniaki, naczyniaki).

Prof. Dr n. med. Krzysztof Mucha

Specjalista w dziedzinie nefrologii, transplantologii i chorób wewnętrznych. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od kilkunastu lat pracownik Kliniki Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych WUM. Specjalizuje się w opiece nad pacjentami z chorobami nerek o różnej etiologii oraz osobami po transplantacji narządów. Jest autorem i współautorem ponad 60 publikacji z zakresu nefrologii, transplantologii i chorób wewnętrznych. Konsultacje dotyczące diagnostyki białkomoczu, krwinkomoczu, krwiomoczu, niewydolności nerek; opieki nad pacjentami z przewlekłą niewydolnością nerek o różnej etiologii; kłębuszkowych zapaleń nerek; nefropatii IgA; leczenia immunosupresyjnego.

dr Jacek Małecki

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, kości i tkanek miękkich oraz zmian pourazowych układu ruchu:

  • ostre i przewlekłe zespoły bóle kręgosłupa,
  • schorzenia stawów w obrębie kończyny górnej,
  • stawów rąk – leczenie zachowawcze zmian zwyrodnieniowych, leczenie operacyjne np. palce „trzaskające”,
  • nadgarstków – leczenie zachowawcze zmian zwyrodnieniowych, leczenie operacyjne np. zespół cieśni kanału nadgarstka,
  • stawów łokciowych i ramiennych – leczenie operacyjne ostrych urazów oraz zachowawcze zmian zwyrodnieniowych i zespołów bólowych,
  • schorzenia stawów w obrębie kończyny dolnej,
  • stawów biodrowych – leczenie zachowawcze w chorobie zwyrodnieniowej i operacyjne w schorzeniach urazowych,
  • stawów kolanowych – leczenie zachowawcze w zespołach bólowych, w tym iniekcje dostawowe np. kw. hialuronowym, oraz leczenie operacyjne – zabiegi artroskopowe,
  • stawów skokowych i stawów stóp – leczenie zachowawcze i operacyjne np. korekcje paluchów koślawych.

Starszy Asystent w Oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej Szpitala na Solcu w Warszawie, gdzie pracuje od 2007 roku.

Członek zespołu lekarskiego Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej, gdzie jako konsultant – ortopeda opiekuje się zawodnikami Kadry Narodowej.

Uczestnik licznych kongresów, kursów i staży w dziedzinie ortopedii i traumatologii sportowej.

Lek.Barbara Moszczuk

Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2016r. Obecnie jest zatrudniona jako lekarz rezydent w Klinice Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych UCK WUM (5 rok rezydentury z chorób wewnętrznych) oraz w Zakładzie Immunologii Klinicznej w charakterze nauczyciela akademickiego.


LEKARZE RADIOLODZY (USG)


lek. med. Zbigniew Czyrny

Specjalista diagnostyki obrazowej (ultrasonografia i rezonans magnetyczny) układu ruchu. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada I i II stopień specjalizacji w zakresie medycyny nuklearnej, a także Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Wykonuje badanie USG stawu kolanowego
stawu skokowego i stopy (strona grzbietowa), stopy (strona podeszwowa), ścięgna Achillesa, biodra
mięśni kończyny dolnej, nerwów obwodowych kończyny dolnej, barku, łokcia, nadgarstka i ręki,
nerwów obwodowych kończyny górnej
Więcej informacji:
www.czyrny.pl

Lek. med. Bernard Kranc

Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (Warszawski Uniwersytet Medyczny). Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Prowadzi działalność dydaktyczną jako wykładowca-instruktor w zakresie USG narządu ruchu. Wykonuje badania USG stawu kolanowego, stawu skokowego,stopy (strona grzbietowa i podeszwowa), ścięgna Achillesa, stawu biodrowego, stawu ramiennego (barku), stawu łokciowego, mięśni kończyny dolnej i górnej
Więcej informacji
www.bkranc.pl


TRENERZY

Aleksandra Olbryś

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego UM, magister fizjoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobyła w najlepszych klinikach ortopedycznych i neurologicznych w Warszawie. Certyfikowany Terapeuta Strukturalnej pracy z ciałem wg ATSI (Anatomy Trains Structural Integration). Swoją wiedzę stałe poszerza na wszelkiego rodzaju konferencjach(w których bierze czynny udział), szkoleniach specjalistycznyc. Szczególne zainteresowanie skupia w obrębie pracy na postawie ciała człowieka oraz poprawie funkcji aparatu ruchu (pracuje z pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, wadami postawy, pacjentami z dysfunkcją mięśni dna miednicy ). Wykazuje ogromne zainteresowanie w profilaktyce urazów w sporcie. Wykonuje terapię blizn metodą Sharon Wheeler (m. in. blizny pooperacyjne, po cesarskim cięciu). Zajmuje się schorzeniami kończyny górnej – łokieć, bark i kończyny dolnej – stopa, kolano, biodro.

Ignacy Firek

Monika Maciejewska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalizacja wychowanie fizyczne oraz turystyka
i rekreacja. Absolwentka studiów podyplomowych organizacja i Zarządzanie w Kulturze Fizycznej, Menadżering w Sporcie.
Trener fechtunku, instruktor lekkiej atletyki, pływania, narciarstwa alpejskiego, gimnastyki, rekreacji ruchowej i fitnessu.Współpraca z kadrą olimpijską szermierzy
w latach 2004-2012. Obszar pracy trening funkcjonalny,trening medyczny,trening oddechowy, refleksoterapia.

 

Patryk Bocheński

Jestem studentem fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W trakcie studiów zdobyłem wiedzę z zakresu: PNF , metody McKenziego, masażu tkanek miękkich, terapii manualnej. Przez wiele lat trenowałem piłkę nożną, a swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy ze sportowcami. W klinice prowadzę treningi medyczne i specjalizuję się w tematyce urazów  kolana i  trening medyczny w piłce nożnej.  

 

Jakub Imiołek

Student IV roku fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W CRS zajmuje się treningiem medycznym i masażem. Najczęściej pracuje z pacjentami z dolegliwościami bólowymi w obrębie kręgosłupa, stawów kolanowych, skokowych i skroniowo-żuchwowych. Ukończył szkolenia: masaż I i II stopień, trening funkcjonalny, trening core, trening mobilności. W przeszłości Medalista Mistrzostw Polski Centralnej Ligi Juniorów w piłce nożnej. W swojej pracy skupia się na potrzebach danego pacjenta, do każdego podchodzi w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Uwielbia pracę z ludźmi i chce swoją pasją do sportu i aktywności ruchowej „zarażać” jak najwięcej osób


MASAŻYŚCI

Piotr Potentas

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie – licencjat fizjoterapii oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – licencjat i magister Turystyki i Rekreacji. W Centrum Rehabilitacji Sportowej pracuje od 2010. Od 2011 opiekuje się pływakiem UKS Delfin Legionowo Dawidem Szulichem. Współpracuje z Polskim Związkiem Pływackim i Polskim Związkiem Tenisowym. Członek Misji Medycznej na Mistrzostwa Europy w Pływaniu (Szczecin 2011, Debreczyn 2012, Netanja 2015, Londyn 2016), Letniej Uniwersjady w Gwangju 2015, od 2013 w sztabie na mecze Davis Cup i w 2014 Fed Cup.

Patryk Ocypa

Dyplomowany masażysta, posiadający doświadczenie we współpracy z zawodnikami PZLA i sportów walki.

Agata Malek

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W swojej pracy szczególnie interesuje się problemami związanymi z bólami głowy, stawami skroniowo- żuchwowymi, kolanowymi oraz rozluźnianiem mięśniowo- powięziowym. Ulubioną grupą pacjentów, ze względu na własne doświadczenia, są osoby uprawiające sporty deskowe i ekstremalne. Ukończyła kursy i szkolenia między innymi z zakresu terapii stawów skroniowo- żuchwowych, PNF, masażu tkanek głębokich i rozluźniania mięśniowo- powięziowego oraz oceny funkcjonalnej FMS. Obecnie jest w trakcie wielomodułowego szkolenia z zakresu terapii manualnej wg International Academy of Orthopedic Medicine.

Ewa Wanicka

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Posiada bogate doświadczenie w masażu. W swojej praktyce wykorzystuje masaż klasyczny oraz terapię mięśniowo-powięziową. Interesuje się szczególnie leczeniem bólów kręgosłupa, a także miednicy. Zajmuje się również terapią wisceralną, wspomagającą leczenie zaburzeń ze strony układu pokarmowego i dysfunkcji narządów wewnętrznych. Swoją wiedzę stale poszerza na specjalistycznych kursach i szkoleniach.
Maciej Piech

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, magister fizjoterapii. W swojej pracy korzysta z koncepcji FDM oraz Kinetic Control starając się nie tylko zniwelować problem zdrowotny pacjenta, ale także poprawić  poziom sprawności ogólnej. Jego szczególnym obszarem zainteresowań jest profilaktyka i leczenie urazów oraz dolegliwości w obrębie kończyn dolnych. Wynika to z zamiłowania do piłki nożnej, z którą związany jest od najmłodszych lat, a co więcej obecnie współpracuje z zawodnikami jednej z warszawskich akademii piłkarskich.

Jakub Imiołek

Student IV roku fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W CRS zajmuje się treningiem medycznym i masażem. Najczęściej pracuje z pacjentami z dolegliwościami bólowymi w obrębie kregosłupa, stawów kolanowych, skokowych i skroniowo-żuchwowych. Ukończył szkolenia: masaż I i II stopień, trening funkcjonalny, trening core, trening mobilności. W przeszłości Medalista Mistrzostw Polski Centralnej Ligi Juniorów w piłce nożnej. W swojej pracy skupia się na potrzebach danego pacjenta, do każdego podchodzi w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Uwielbia pracę z ludźmi i chce swoją pasją do sportu i aktywności ruchowej „zarażać” jak najwięcej osób

Aleksandra Sikora

Zajmuje się masażem klasycznym oraz leczniczym. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności będąc jednocześnie studentką fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz biorąc udział w kursach fizjoterapeutycznych.


DIETETYCY

Julia Kowalczyk

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Na co dzień specjalizuję się w żywieniu przy zaburzeniach endokrynologicznych, takich jak insulinooporność, choroby tarczycy czy zespół policystycznych jajników (PCOS), a także w dietoterapii chorób dietozależnych (m.in. cukrzyca, nadciśnienie, hipercholesterolemia). Interesuję się również żywieniem kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Jednak szczególnie bliska mojemu sercu jest dietoterapia w chorobie Hashimoto, ponieważ sama zmagam się z tą chorobą. Dzięki temu wiem z jakimi problemami można się borykać chorując na Hashimoto.

Praca, którą wykonuję jest równocześnie moją pasją, a kontakt z każdym pacjentem stanowi dla mnie niezwykle cenne doświadczenie, z którego czerpię naukę na przyszłość. Pracuję w oparciu o badania laboratoryjne, jednak za najistotniejsze uważam samopoczucie pacjenta oraz zgłaszane przez niego dolegliwości.

Uzyskana kwalifikacja kucharza w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi pomaga mi wykorzystywać zasady dietetyki w praktyce. Dzięki temu staram się także ułatwiać pacjentom stosowanie diety poprzez pokazywanie im szybkich i łatwych do wykonania przepisów. Twierdzę, że zdrowe odżywianie nie musi być trudne, czasochłonne i pełne wyrzeczeń.

Współpracuję również ze sportowcami, ponieważ uważam, że dietetyka sportowa nie istnieje bez dietetyki klinicznej. Staram się holistycznie podchodzić do każdego podopiecznego, gdyż jego stan zdrowia, samopoczucie, stan odżywienia oraz wyniki sportowe są ściśle ze sobą powiązane.

 

Jagoda Podkowska

Właścicielka poradni Blueberry Health & Diet (www.blueberry.clinic) z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy z przeróżnymi osobami – zarówno sportowcami jak i tymi zupełnie nie związanymi ze sportem. Zawodniczka brazylijskiego jiu-jitsu (2 x Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, liczne zwycięstwa na zawodach międzynarodowych). Pasjonatka wypraw rowerowych i wspinaczki wysokogórskiej (Kazbek, Elbrus, Balkan Winter Expedition 2014 – pierwsze polskie zimowe wejście na Djeravica). Startuje w biegach na 10 km, półmaratonach, biegach z przeszkodami, zawodach mtb oraz w triathlonach. Prowadzi wykłady na uczelniach wyższych (AWF Warszawa), współpracuje ze związkami sportowymi (PZPN, PZPC, ZPRP, PZG), z klubami sportowymi (triathlon, bieganie, piłka ręczna, pływanie, kolarstwo) oraz prowadzi topowych zawodników dyscyplin wytrzymałościowych. Jest współautorką książek Bike & Cook – Kulinarny poradnik rowerzysty oraz Run & Cook – Kulinarny poradnik biegacza. Na co dzień opiekuje się sportowcami zawodowymi różnych dyscyplin, amatorami sportu, a także osobami niezwiązanymi ze sportem, które po prostu pragną odżywiać się zdrowo, kształtować swoją sylwetkę i jeść zgodnie z potrzebami swojego organizmu. Dietetyka to jej największa pasja. Bezustannie poszerza i aktualizuje swoją wiedzę tak aby swoim podopiecznym dobierać najlepsze i skuteczne rozwiązania żywieniowe spójne z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Dietetyka, którą praktykuje to nie typowe ‘opracowywanie diet’ a pomoc w zmianie sposobu żywienia tak aby to odżywianie było jednocześnie narzędziem wspomagającym organizm i zdrową przyjemnością w codziennym życiu.

 

 

PSYCHOLODZY

Helena Suchta

Absolwentka Instytutu Pedagogiki i Psychologii na wydziale WSM w Warszawie (specjalność psychologia kliniczna i psychologia biznesu) SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny – Diagnoza Psychologiczna w praktyce klinicznej. Ukończyła: Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach TSR w CTSR w Warszawie oraz TSR praca z młodzieżą i rodziną w LETSR w WarszawieKurs Coachingowy dla psychologów i pedagogów w Warszawskim OTS (certyfikat Nr 291/06/2016).Szkolenie „Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu” w Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Pomoc Autyzm (certyfikat Nr #14/TUS31W08/2017) Specjalizuje się w pracy z pacjentami z zaburzeniami: somatycznymi, lękowymi, koncentracji jak również zgłaszającymi problemy związane z trudnościami w radzeniu sobie z emocji. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych oraz prelekcjach.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!