fbpx

Zespół

Zrób pierwszy krok w stronę zdrowia i sprawności. Odwiedź nasze centrum rehabilitacji.

POZNAJ ZESPÓŁ CENTRUM REHABILITACJI SPORTOWEJ


REHABILITANCI

Tomasz Wiliński

Założyciel Centrum Rehabilitacji Sportowej. Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Koordynator ds. fizjoterapii Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, osobisty terapeuta Tomasza Majewskiego (pchnięcie kulą). Sprawuje również opiekę nad zawodnikami z grupy rzutów. Zajmuje się usprawnianiem pacjentów po operacjach oraz kontuzjach stawu barkowego i biodrowego a także leczeniem pacjentów z dysfunkcjami i urazami kręgosłupa.

Krzysztof Guzowski

Absolwent Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie. Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu urazów sportowych, ze szczególnym uwzględnieniem tenisa ziemnego. Osobisty fizjoterapeuta Agnieszki Radwańskiej i reprezentacji Polski w tenisie (drużyny Davis Cup i Fed Cup od roku 2011). Prezes Fundacji Sport Support, zajmującej się propagowaniem aktywności fizycznej i zdrowia. Pisze pracę doktorską na temat urazów barku u tenisistów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzi cykliczne szkolenia „Systemowe podejście do profilaktyki w tenisie” pod patronatem Polskiego Związku Tenisowego.

Michał Saganowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Fizjoterapia. Były siatkarz oraz pasjonat sportów drużynowych. Doświadczenie zdobywał pracując w klinikach ortopedyczno-rehabilitacyjnych, a także w drużynie ORLEN LIGI Budowlani Łódź, zawodnikami PLUS LIGI oraz POLSKIEGO ZWIĄZKU LEKKIEJ ATLETYKI. Obecnie współpracuje z najlepszym polskim wieloboistą i olimpijczykiem z Rio De Janeiro, Pawłem Wiesiołkiem. Specjalizuje się w terapii pacjentów po urazach narządu ruchu, pooperacyjnych, zespołów przeciążeniowych, zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn.

Maciej Ryszczuk

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie-studia magisterskie. Terapeuta manualny i trener przygotowania motorycznego. Zajmuje się szeroko rozumianą rehabilitacją ortopedyczną i sportową oraz treningiem medycznym i przygotowaniem motorycznym. Kierownik strefy treningowej w Centrum Rehabilitacji Sportowej.
Współpracuje z trenerami, zawodnikami oraz całymi drużynami z różnych dyscyplin sportowych (Polski Związek Lekkiej Atletyki, PlusLiga, Polska Liga Futbolu Amerykańskiego, Polski Związek Piłki Nożnej, Triathlon, Crossfit, Rugby, Tenis)
.

Martyna Dobrzyńska

Absolwentka fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W swojej praktyce rozwija się szczególnie w rehabilitacji stawu barkowego, stawu łokciowego, stawu kolanowego oraz odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Interesuje się profilaktyką i leczeniem urazów biegaczy i piłkarzy nożnych. Swoją wiedzę sukcesywnie poszerza na konferencjach naukowych, szkoleniach i specjalistycznych kursach.

Aleksandra Olbryś

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego UM, magister fizjoterapii. Uczestnik licznych kongresów z zakresu rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Doświadczenie zdobyła odbywając staże i praktyki w cenionych placówkach ortopedycznych i neurologicznych. Ukończyła szkolenie IPNFA ( M. Knott Concept)- Proprioceptive Neuromucular Facilitation w Reha Plus, a także Kinesio Taping Association International (K1 i K2 – KINESIO). Obecnie w trakcie szkolenia Terapii Manualnej wg szkoły niemieckiej. Zajmuje się schorzeniami kończyny górnej – łokieć, bark i kończyny dolnej – stopa, kolano, biodro oraz pacjentami dolegliwościami bólowymi kręgosłupa.

Paweł Laskowski

Fizjoterapeuta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Główny obszar to integracja terapii manualnej z neuro-reedukacją w celu optymalizacji funkcji pacjentów. Używa w swej pracy Funkcjonalnej Terapii Manualnej koncepcji, która pomaga w przywracaniu sprawności pacjentów po urazach, operacjach-(również kręgosłupa) jak również dysfunkcji związanych z siedzącym trybem życia.

Maciej Rywacki

Absolwent Fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada kompetencje w zakresie terapii: (IAOM), PNF, medyczny trening terapeutyczny oraz masaż tkanek głębokich. Pomaga pacjentom wrócić  do pełnej sprawności po urazach oraz w zespołach przeciążeniowych kręgosłupa i kończyn.

Maciej May-Maciejewski

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, magister fizjoterapii. Zajmuje się fizjoterapią ortopedyczną i sportową. W praktyce wykorzystuje: ortopedyczną terapie manualną wg Kaltenborna i Evjentha, igłoterapie suchą, kinesiotaping oraz trening medyczny. Specjalizuje się w terapii kończyn dolnych i kręgosłupa. Interesuje się szeroko pojętym przygotowaniem motorycznym i profilatyką urazów. Pasjonat i instruktor narciarstwa, doradzi nie tylko jak przygotować się do sezonu i rozgrzać przed jazdą, ale także pomoże w doborze sprzętu.

Michał Oczachowski

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego UM, magister fizjoterapii. Doświadczenie zdobył odbywając staże i praktyki w cenionych placówkach ortopedycznych i neurologicznych. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi oraz ortopedycznymi. Obecnie jest w trakcie osteoplastycznych studiów  podyplomowych. Zajmuje się pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, schorzeń w obrębie kończyny górnej i dolnej oraz stawów skroniowo – żuchwowych.

Karol Różycki

Absolwent studiów magisterskich AWF w Warszawie. Doświadczenie zdobywał opiekując się lekkoatletyczna kadrą Paraolimpijska,Polską Orkiestra Młodzieżową LYO oraz osobami trenującymi Crossfit w Boxie EMC. Uczestnik  misji medycznej na Igrzyskach Paraolimpijskich Rio de Janeiro 2016. W swojej praktyce wykorzystuje terapię tkanek miękkich i holistycznej integracji strukturalnej, o których wiedzę zdobył uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach, potrafi  pomóc w każdej dolegliwości bólowej z łatwością przeprowadzi Cię przez proces rehabilitacji. Specjalizuje się w balansowaniu napięciem w ciele, kontuzjach stawów biodrowych, barkowych oraz przeciążeniach i urazach kręgosłupa.

Monika Urban
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała podczas praktyk w renomowanych klinikach ortopedycznych zarówno w kraju jak i  za granicą, a także w pracy z olimpijczykami w klubie sportowym  Sporting Lizbona oraz z piłkarzami KS Warta Poznań. W pracy  wykorzystuje m.in. techniki tkanek miękkich, FDM oraz narzędzia IASTM. Zajmuje się pacjentami po urazach narządu ruchu oraz z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i kończyn.
Interesuje się również profilaktyką urazów w tenisie ziemnym i piłce siatkowej.
Jan Dobies
„Absolwent Wydziału Rehabilitacji Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego I i II stopnia. Doświadczenie zdobywał w krajowych oraz zachodnich ośrodkach rehabilitacyjnych. Obecnie doskonali swoje umiejętności w ramach 5-letnich studiów podyplomowych w Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON. W listopadzie 2017 roku został laureatem VI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodych Fizjoterapeutów.  Współpracuje z Polską Federacją Padla oraz największą organizacją Padla na świecie – World Padel Tour. Zajmuje się pacjentami po urazach stawów kończyn, że szczególnym uwzględnieniem kolanowego i barkowego oraz kręgosłupa.

LEKARZE


Dr n. med. Piotr Żbikowski

 

Specjalista ortopedii i traumatologii. Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem uszkodzeń układu ruchu, a w szczególności urazów sportowych. Specjalizuje się w urazowych uszkodzeniach stawów kolanowych, ramiennych, skokowo-goleniowych,łokciowych i nadgarstka, wykorzystując w ich leczeniu szereg nowoczesnych technik małoinwazyjnych, rekonstrukcyjnych i regeneracyjnych. Zajmuje się także operacyjnym leczeniem złamań i deformacji pourazowych, zmian zwyrodnieniowych i zespołów uciskowych a także deformacji stóp. Jest członkiem wielospecjalistycznego zespołu leczącego uszkodzenia stawów u pacjentów ze skazami krwotocznymi.
Zapisy bezpośrednio pod numerem tel. 660-674-141.
Więcej informacji
www.zbikowski.az.pl

Lek. med. Łukasz Antolak

Specjalista ortopeda traumatolog, absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie Członek krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. PTChK, AOSpine. Członek i narodowy reprezentant Polski w ISMISS (International Society for Minimal Intervention in Spinal Surgery). Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz chirurgicznym schorzeń i urazów kręgosłupa t.j. dyskopatie, przepukliny dyskowe, zmiany zwyrodnieniowe, kręgozmyki, osteoporotyczne i urazowe złamania kręgów, deformacje u dzieci i dorosłych (skolioza, choroba Scheuermanna). Szczególnie zainteresowany jest małoinwazyjną, chirurgią kręgosłupa.

Więcej informacji
www.kregoslup.waw.pl

Dr n. med. Marek Tramś

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2005 r. członek ISAKOS (International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine). Od 1995 r. zajmuje się leczeniem urazów i chorób stawów techniką artroskopową u dorosłych i dzieci. W latach 1993 – 1994 stypendysta, a następnie instruktor AGA (Arbeitsgemeintschaft fuer Arthroskopie). Specjalizuje się w zabiegach artroskopowych w pełnym zakresie, a także medycynie sportowej. Zajmuje się również leczeniem zachowawczym i operacyjnym uszkodzeń mięśni i ścięgien z użyciem nowoczesnych wszczepów biowchłanialnych.
Więcej informacji
www.marektrams.pl

Dr n. med. Radosław Michalik

Specjalista neurochirurg. Absolwent AM (Warszawski Uniwersytet Medyczny). Posiada II stopień specjalizacji w zakresie Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa, chirurgii naczyniowej mózgu, chirurgii neuroonkologicznej. Jego szczególnym zainteresowaniem zawodowym są operacje z zakresu chirurgii kręgosłupa (implantacja protez dysków lędźwiowych i szyjnych, leczenie operacyjne dyskopatii szyjnej, piersiowej i lędźwiowej z zastosowaniem implantów, leczenie operacyjne kręgozmyków i kręgoszczelin, leczenie operacyjne nowotworów kręgosłupa i rdzenia kręgowego, leczenie operacyjne złamań i niestabilności kręgosłupa), operacje guzów mózgu oraz operacyjne leczenie wad naczyniowych mózgu (tętniaki, naczyniaki).

Dr n. med. Kamil Pietrasik

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP, Szpitalu im. Prof. Orłowskiego w Warszawie oraz Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej WUM, a także podczas licznych szkoleń w Stanach Zjednoczonych i Europie. Członek krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej).

Prof. Dr n. med. Krzysztof Mucha

Specjalista w dziedzinie nefrologii, transplantologii i chorób wewnętrznych. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od kilkunastu lat pracownik Kliniki Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych WUM. Specjalizuje się w opiece nad pacjentami z chorobami nerek o różnej etiologii oraz osobami po transplantacji narządów. Jest autorem i współautorem ponad 60 publikacji z zakresu nefrologii, transplantologii i chorób wewnętrznych. Konsultacje dotyczące diagnostyki białkomoczu, krwinkomoczu, krwiomoczu, niewydolności nerek; opieki nad pacjentami z przewlekłą niewydolnością nerek o różnej etiologii; kłębuszkowych zapaleń nerek; nefropatii IgA; leczenia immunosupresyjnego.

Lek.med. Damian Zaborowski

Specjalista ortopeda-traumatlog,absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 2005–2012 pracował w Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie na oddziale urazowo-ortopedycznym,gdzie m.in. zajmował się zastosowaniem artroskopii w leczeniu urazów stawu kolanowego i skokowego. W latach 2012–2015 pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie na stanowisku Starszego Asystenta w Klinice Traumatologii i Ortopedii, gdzie jego domeną było leczenie operacyjne urazów sportowych i komunikacyjnych najnowszymi technikami operacyjnymi w chirurgii artroskopowej i urazowej.
Specjalizuje się w zabiegach operacyjnych urazów komunikacyjnych i sportowych oraz w leczeniu przewlekłych chorób narządu ruchu z zastosowaniem nowoczesnych terapii regeneracyjnych stawów. Twórca portalu odmladzaniestawow.pl. Bierze czynny udział w kursach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Lek.Artur Kiełkowski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent I Wydziału Lekarskiego WUM w Warszawie. W czasie studiów zaangażowany w działalność studenckich kół naukowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w Klinice Reumoortopedii Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji oraz w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Obecnie związany jest z Warszawskim Szpitalem dla Dzieci gdzie zajmuje się specjalistycznym leczeniem urazów w obrębie kończyny górnej i dolnej. Zajmuje się leczeniem wad postawy u dzieci w szczególności u młodych sportowców. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i chirurgicznym schorzeń w obrębie stawu kolanowego, stawu skokowego i stopy zarówno u dzieci jak i dorosłych. W swojej praktyce przykłada szczególną uwagę na zastosowanie nowoczesnych terapii nieinwazyjnego leczenia schorzeń w obrębie układu ruchu  takich jak: osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, kolagen, komórki macierzyste. Ciągle zdobywa i poszerza wiedzę oraz doświadczenie poprzez udział w kursach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Lek.Emilia Sołtan

Neurochirurg, neurochirurg dziecięcy, w 2010 oku ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010-2011 odbyła staż podyplomowy w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, a następnie w 2011 roku w ramach rezydentury rozpoczęła specjalizację w Klinice Neurochirurgii Instytutu Psychiatrii i Neurologii, którą ukończyła w 2017 roku. W kwietniu 2018 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie neurochirurgii, a w czerwcu 2018 roku obroniła rozprawę doktorką na temat „Skuteczność i bezpieczeństwo leczenia operacyjnego pierwotnych guzów kąta mostowo-móżdżkowego”. Od 2016 roku pracuje w Klinice Neurochirurgii z Pododdziałem Traumatologii Narządu Ruchu Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego WUM w Warszawie. Od 2012 roku jest związana zawodowo i naukowo z Kliniką Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii- Instytutu w Warszawie. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego. Jest autorem i współautorem publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz aktywnie uczestniczyła w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu neurochirurgii. W 2017 roku ukończyła czteroletni kurs EANS. Konsultacje z zakresu neurochirurgii dziecięcej, neuroonkologii, neurochirurgii czynnościowej, neurotraumatologii oraz chirurgii kręgosłupa i nerwów obwodowych.


LEKARZE RADIOLODZY (USG)


lek. med. Zbigniew Czyrny

Specjalista diagnostyki obrazowej (ultrasonografia i rezonans magnetyczny) układu ruchu. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada I i II stopień specjalizacji w zakresie medycyny nuklearnej, a także Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Wykonuje badanie USG stawu kolanowego
stawu skokowego i stopy (strona grzbietowa), stopy (strona podeszwowa), ścięgna Achillesa, biodra
mięśni kończyny dolnej, nerwów obwodowych kończyny dolnej, barku, łokcia, nadgarstka i ręki,
nerwów obwodowych kończyny górnej
Więcej informacji:
www.czyrny.pl

Lek. med. Bernard Kranc

Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (Warszawski Uniwersytet Medyczny). Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Prowadzi działalność dydaktyczną jako wykładowca-instruktor w zakresie USG narządu ruchu. Wykonuje badania USG stawu kolanowego, stawu skokowego,stopy (strona grzbietowa i podeszwowa), ścięgna Achillesa, stawu biodrowego, stawu ramiennego (barku), stawu łokciowego, mięśni kończyny dolnej i górnej
Więcej informacji
www.bkranc.pl

Lek. med. Anna Dębek

Specjalista II stopnia Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Absolwentka Akademii Medycznej I Wydziału Lekarskiego w Warszawie. Od kilkunastu lat zajmuje się przede wszystkim diagnostyką ultrasonograficzną w ortopedii i reumatologii. Wykonuje badania USG biodra, stawu kolanowego, stawu skokowego, stopy, ścięgna Achillesa, mięśni kończyny dolnej, nerwów obwodowych kończyny dolnej żył i tętnic kończyny dolnej, barku, łokcia, nadgarstka i ręki, mięśni kończyny górnej, nerwów obwodowych kończyny górnej, żył i tętnic kończyny górnej, mięśni klatki piersiowej, mięśni brzucha.
Więcej informacji
www.annadebek.pl


TRENERZY

Tamer Mustafa Nuri

Absolwent kierunku wychowanie fizyczne, student II stopnia tego samego kierunku w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Były zawodnik kadry Polskiej Organizacji Karate Kyokushin Kaikan IKO SOSAI w formule K-1 i Knock-down (najwyższe osiągnięcia: brązowy medal na ME 2015, zdany egzamin w Honbu Dojo w Tokio). Do głównych zainteresowań należą trening przygotowania motorycznego sportowców, fizjologia i biomechanika. Specjalizuje się w treningu prozdrowotnym i motorycznym.

Aleksandra Olbryś

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego UM, magister fizjoterapii. Uczestnik licznych kongresów z zakresu rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Doświadczenie zdobyła odbywając staże i praktyki w cenionych placówkach ortopedycznych i neurologicznych. Ukończyła szkolenie IPNFA ( M. Knott Concept)- Proprioceptive Neuromucular Facilitation w Reha Plus, a także Kinesio Taping Association International (K1 i K2 – KINESIO). Obecnie w trakcie szkolenia Terapii Manualnej wg szkoły niemieckiej. Zajmuje się schorzeniami kończyny górnej – łokieć, bark i kończyny dolnej – stopa, kolano, biodro oraz pacjentami dolegliwościami bólowymi kręgosłupa.


MASAŻYŚCI

Piotr Potentas

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie – licencjat fizjoterapii oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – licencjat i magister Turystyki i Rekreacji. W Centrum Rehabilitacji Sportowej pracuje od 2010. Od 2011 opiekuje się pływakiem UKS Delfin Legionowo Dawidem Szulichem. Współpracuje z Polskim Związkiem Pływackim i Polskim Związkiem Tenisowym. Członek Misji Medycznej na Mistrzostwa Europy w Pływaniu (Szczecin 2011, Debreczyn 2012, Netanja 2015, Londyn 2016), Letniej Uniwersjady w Gwangju 2015, od 2013 w sztabie na mecze Davis Cup i w 2014 Fed Cup.

Patryk Ocypa

Dyplomowany masażysta, posiadający doświadczenie we współpracy z zawodnikami PZLA i sportów walki.

Żaneta Piasta

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wiedzę z zakresu fizjoterapii i masażu zdobywała na licznych praktykach i stażach w kraju a także w Hiszpanii. Interesuje się fizjoterapią ortopedyczną i sportową, w sezonie 2017/2018 współpracowała z zespołem siatkarskim ONICO Warszawa. Dodatkowo prowadzi ćwiczenia w wodzie.


DIETETYCY

Patrycja Stec

Patrycja Stec jest dyplomowanym dietetykiem z doświadczeniem w zakresie poradnictwa i edukacji żywieniowej. Prowadzi indywidualną dietoterapię oraz grupowe warsztaty kulinarne, podczas których rozwija wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności pacjentów w zakresie zdrowego żywienia. Dostosowuje plan żywieniowy do stanu zdrowia pacjenta zweryfikowanego na podstawie diagnostyki laboratoryjnej oraz objawów somatycznych. Układa menu dla cateringu dietetycznego. Wciąż pogłębia wiedzę na temat żywienia terapeutycznego w celu zapewnienia pacjentom dostępu do aktualnych i skutecznych metod odżywiania. Interesuje się żywieniem terapeutycznym, psychologią zdrowia i rozwoju osobistego  (Anthony Robbins, Osho, Yalom). W wolnym czasie współpracuje ze stowarzyszeniem koordynując projekty aktywizujące lokalne społeczeństwo.

PSYCHOLODZY

Andrzej Gryglewicz

Dr Andrzej Gryglewicz (psycholog, psychoterapeuta, nauczyciel akademicki) pracuje od ponad 30 lat na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Ukończył liczne kursy i szkolenia w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii zajęciowej. Posiada jako jeden z kilku certyfikowanych terapeutów w Polsce tytuł PRACTITIONER metody EMDR, która z dużym powodzeniem wykorzystywana jest m. in. do terapii PTSD, traumy, lęków i problemów psychosomatycznych.

Anna Jachniewicz

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ukończyła  kurs I i II stopnia w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.Pracuje w podejściu „ skoncentrowanym na rozwiązaniach”(TSR),  którego celem nie jest samo rozwiązanie problemu, ale poszukiwanie najbardziej optymalnego rozwiązania dla sytuacji, w której pacjent się znalazł. TSR opiera się na technikach wspomagania zmian i sposobie  ich skutecznego stosowania.Na co dzień pracuje z dziećmi jako pedagog specjalny i psycholog. Hobby

 

Monika Wawrzaszek- Figiela

„Absolwentka Krakowskiej Akademii im.  Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Posiada certyfikat Krakowskiego Towarzystwa Medycznego -Profilaktyki i terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi. Obecnie w trakcie Szkoły Terapii Seksualnej Zbigniew Lew Starowicz. Specjalizuje się w udzielaniu wsparcia pacjentom po wypadkach, kontuzjach, urazach, a także w przebiegu chorób przewlekłych. Zdobyła kilkuletnie doświadczenie mając  namacalny kontakt z Pacjentami w Szpitalach na oddziałach: neurologii, ortopedii, chirurgii, ginekologii, urologii, czy intensywnej terapii. Interesuje się konsekwencjami urazów głowy. Wiedzę na temat urazów i stłuczeń około wypadkowych, oraz rehabilitacji neuropsychologicznej  zdobywała od ikony prof. Marii Pąchalskiej. Preferuje holistyczne podejście do Człowieka. Dba o to- by oddziaływanie psychologiczne zawsze miało charakter indywidualny, i było uzupełnione obrazem stanu zdrowia. Jej wiedza oraz doświadczenie będą też cenne w leczeniu otyłości, nadwagi i nieakceptacji siebie.”

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!